ЧОМУ ГІСТЬ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ В ВАШ РЕСТОРАН?

Як дізнатися за одну хвилину, чи хороший сервіс в вашому ресторані


Всім відомо, що існує багато важливих факторів, що впливають на успішність закладу. Для кафе - кондитерської - це, звичайно, запашна кава і фірмові десерти. Якщо це бар - то важливі оригінальні коктейлі і дружня атмосфера. Готель - затишні та зручні номери. Але головне і основне в усіх форматах - звичайно ж, сервіс.

Дуже важливо постійно проводити контроль сервісу в вашому закладі.

Однак, як зрозуміти і за якими критеріями оцінити - хороший він у вас або «так собі», потрібно щось підтягнути або час вже проводити глобальну систему навчання персоналу. Ось в цей момент виникає найскладніший питання - питання об'єктивності. І ви розумієте, що насправді не розумієте - як оцінити рівень сервісу?

Напевно ви губитеся в потоці вражень про ваш заклад.

Гості хвалять, друзі скаржаться, а офіціант втомився кожен раз перед вами виправдовуватися? Кому-то холодно, кому-то голосно. Одним ваш сервіс здається нав'язливим, іншим недостатнім, а ви не можете розібратися - хто правий, хто винен. І що, власне, з усім цим робити?

Ви постійно ставите собі питання, які залишаються без відповіді ?!

Як же все-таки оцінити рівень роботи сервісу? Як точно визначити - в чому саме проблеми? За допомогою чого можна конкретизувати - на що звернути увагу і над чим працювати? І головне - як уникнути суб'єктивної оцінки і отримати реальний стан обслуговування в вашому ресторані?

Компанія Cleverset розробила унікальний чек-лист для об'єктивної оцінки рівня сервісу.

Чек-лист роботи сервісу в ресторані - це список коротких тверджень з охопленням всіх можливих умов, що впливають на якість візиту в ваш ресторан. Після його заповнення ви отримаєте інформацію про будь-якої дрібниці в процесі роботи сервісу в вашому закладі і можливість опрацювати кожен момент обслуговування вашого гостя.

Поставте відмітку напроти кожного твердження в чек-листі і всього за хвилину отримаєте наочну картину сервісу в вашому закладі! Конкретний і результативний чек-лист роботи сервісу в ресторані - ми пропонуємо абсолютно безкоштовно!

Чек-лист роботи сервісу - об'єктивна оцінка обслуговування без суб'єктивних поглядів!Сподобалася стаття? Натисніть і поділіться нею в соц.сетях:
Скачайте Чек-лист работы сервиса - об'єктивна оцінка обслуговування без суб'єктивних поглядів!
У вас є проект?
Давайте обговоримо його
і зробимо
Ѓриєднуйся до нас