Супер-адміністратор для вашого ресторану

Ефективна методика, яка розповість все про вашому ресторані!

 

Згадайте, як починається кожен ваш день? Ви приходите до себе в кафе або бар, ресторан або готель і ніколи не знаєте - чи все там в порядку, чи готове заклад до відкриття, чи немає форс-мажорів і закриті поточні технічні питання. Щось вже сьогодні зламалося? А може бути, щось так і не полагодили? Оновив су-шеф з технологом документацію на кухні?Хтось один все це взагалі вам розповість?
Невже знову влаштовувати чергу з доповідачів різних підрозділів? Ну і основне - скільки часу піде, щоб дізнатися всю цю таку важливу тисячу дрібниць ?! День за днем ​​такого пекла, ви у всіх і кожного з'ясовуєте відповіді на всі питання і ... ваше бажання бути в курсі справ слабшає, слабшає і врешті-решт тихо зникає зовсім.


администратор

Наші фахівці знають, як вирішити вашу проблему!


І розв'язати цю проблему дійсно швидко! Зручний, місткий, зрозумілий чек-лист адміністратора - і все стає на свої місця. Впровадження такого інструменту щоденного скринінгу займе всього кілька хвилин - потрібно просто роздрукувати його і дати прості інструкції адміністратору.


Чек-лист адміністратора - мінімум часу на вивчення ситуації, максимум інформації для її виправлення.


Всього 10 хвилин щодня перед відкриттям - адміністратор робить обхід з чек-листом - і ви повністю володіє всією інформацією про рівень готовності закладу до роботи. У будь-який зручний момент ви берете в руки цей аркуш паперу - і вам відомо ВСЕ і ВІДРАЗУ. Чек-лист моментально покаже вам готовність або конкретизує неполадки в будь-якій точці закладу - кухня, бар, підвал або навіть в тих місцях, про які ви і не підозрювали!


З чек-листом адміністратора - ви завжди будете в курсі поточних справ закладу. Економія часу, нервів і сил. Інформативність, ємність і простота у використанні.


Чек-лист адміністратора - ми все продумали для вас!


Сподобалася стаття? Натисніть і поділіться нею в соц. мережах.
Скачайте чек-лист роботи адміністратора - об'єктивна оцінка обслуговування без суб'єктивних поглядів!

Сподобалася стаття? Натисніть і поділіться нею в соц.сетях:
Скачайте Чек-лист администратора - об'єктивна оцінка обслуговування без суб'єктивних поглядів!
У вас є проект?
Давайте обговоримо його
і зробимо
Ѓриєднуйся до нас