БІЗНЕС-СУПРОВІД

Ефективне управління рестораном - наш козир. Мало створити ресторан - потрібно, щоб він приносив прибуток і ефективно працював. Не тільки новачкам в цьому бізнесі, але іноді і професійним рестораторам важко впоратися з цим завданням.

Ефективне управління рестораном - наш козир. Мало створити ресторан - потрібно, щоб він приносив прибуток і ефективно працював. Не тільки новачкам в цьому бізнесі, але іноді і професійним рестораторам важко впоратися з цим завданням. Управління рестораном забирає багато енергії і часу, як і управління будь-яким підприємством торговельної сфери (а адже ресторан - це теж торгівля). Ми пропонуємо не тільки створити ресторан під ключ, а й взяти його в управління, щоб гарантовано досягти поставлених фінансових цілей. Управління підприємством може бути як повним, так і торкатися лише одну або кілька аспектів діяльності ресторану. Наші співробітники не з чуток знайомі з різними сферами ресторанного бізнесу і мають досвід в управлінні підприємствами різного типу.

Управління рестораном або готелем може включати в себе наступні послуги:

  • Управління бізнес-процесами, що стосуються виробничої служби підприємства, наприклад, кухні та постачання;

  • Управління видатковою частиною закладу і продажами;

  • Контроль обслуговуючого персоналу, проведення необхідних тренінгів для співробітників, управління бізнес-процесами, що стосуються служби обслуговування;

  • Рекламне супровід проекту.

Якщо вам необхідно доручити управління рестораном професіоналам - на час або на постійній основі-звертайтеся до нас. Ми не перший рік надаємо подібні послуги: наші кваліфіковані фахівці швидко входять в курс справи і оперативно налагоджують менеджмент закладу на високому рівні.