Проект: Ресторан Al Capone www.alcapone.com.ua
м. Новоград-Волинський
Дата відкриття: серпень 2020 р.


Виконано компанією Сleverset:

Розробка трьох концепцій ресторану: пивний ресторан, ресторан грузинської кухні та ресторан італійської кухні. Робочою концепцією було обрано італійський ресторан.

Супровід проектування екстер'єру та інтер'єру ресторану. Підтримка на всіх етапах будівництва. Рекомендації щодо підбору дизайнера для розробки дизайн-проекту та шеф-кухаря, який відповідав за розробку меню та технічних карт страв.

Був розроблений детальний бізнес-план відкриття з розрахунком операційної роботи.

Розроблений проект кухні з усіма технічними особливостями приміщень та обладнання.

Проведено розрахунок посуду, необхідного інвентарю та обладнання.

Меню було розроблено з урахуванням концепції ресторану, конкурентного середовища та цільової аудиторії.

В ресторан були найняті керуючий та шеф-кухар, які пройшли навчання у спеціалістів Сleverset. Весь лінійний персонал пройшов двотижневий курс навчання стандартам та сервісу роботи в ресторані. Персонал та керуючі отримали пакет документів "Стандарти роботи ресторану", розроблений фахівцями Сleverset.

Була організована доставка в місті, що істотно покращило показники роботи ресторану та дало можливість протриматися в карантин.

Основними фішками ресторану є піца піч на дровах та мангал за склом в залі ресторану. Також була обладнана окрема дитяча кімната.

Незважаючи на важкий час, з першого місяця роботи ресторан вийшов в прибуток.

Компанія Сleverset продовжує супровід роботи ресторану Al Capone в даний час. Весною 2021 року вже заплановано відкриття літньої тераси.